به گزارش “ورزش سه”، اردوی تیم ملی ایران طی یک هفته گذشته در حالی پیگیری شده که در هشت روز اخیر، دراگان اسکوچیچ تصمیم گرفته دو روز (سه‌شنبه و جمعه) به بازیکنان خود استراحت بدهد تا فشار تمرینات روی آنها کمتر شود، اما در سایر روزهای تمرینی، تصاویر جالبی از اتوبوس و محوطه بیرونی محل تمرین به ثبت رسیده است.

جدا از بحث‌های فنی و تمرینات تاکتیکی و کارهای بدنسازی که بازیکنان از نخستین روز شروع تمرینات تیم ملی داشته‌اند، آنها همیشه در کنار دوستان نزدیک و قدیمی یا هم‌بازیان باشگاهی خود دیده شده‌اند و در اتوبوسی که مسیر هتل تا محل تمرین و بالعکس را می‌روند، یک پای ثابت کنار هم داشته‌اند.

مهدی ترابی و علی قلی‌زاده، دو بازیکنی که از رده‌های پایه با یکدیگر کار کرده‌اند و در سایپا هم‌‌بازی هم بوده‌اند، دو ملی پوشی هستند که مدام در کنار یکدیگر تصاویرشان به ثبت می‌رسد و در اتوبوس یا محوطه بیرون هتل خلوت‌های دو نفره‌ای دارند.

علیرضا بیرانوند و مهدی شیری نیز دو بازیکن دیگر در اردوی تیم ملی هستند که حضورشان در کنار یکدیگر جالب توجه است؛ این دو که یک فصل در پرسپولیس هم‌بازی هم بودند و در گذشته ویدیوهای رقص و شوخی‌شان باهم منتشر می‌شد، اکنون هم در تیم ملی این ارتباط را حفظ کرده‌اند.

احسان حاج‌صفی و امید ابراهیمی، دو کاپیتان تیم ملی نیز که دوستان صمیمی و هم‌بازیان قدیمی یکدیگر هستند و حدود یک دهه است در رده ملی بوده‌اند نیز بارها تصاویرشان در کنار هم انتشار یافته و این دو ملی‌پوش بیشتر در کنار بازیکنان با تجربه دیده می‌شوند؛ مثل علیرضا جهانبخش و سعید عزت‌اللهی.

اللهیار صیادمنش و امیرحسین حسین‌زاده، دو بازیکنی که از رده‌های پایه تیم‌های ملی و سایپا سابقه بازی در کنار هم را داشته‌اند، برای نخستین بار در اردوی تیم ملی بزرگسالان همراه هم دعوت شده‌اند و یک تجربه جدید با یکدیگر خواهند داشت.

مهدی طارمی و سردار آزمون، دو ستاره خط حمله و امیدهای اول ایران برای گلزنی در جام جهانی هم که در زمان بازی‌ها هماهنگی بالایی دارند و شناخت خوبی در این سال‌ها از یکدیگر پیدا کرده‌اند، در طول اردوی ایران بارها تصاویرشان در کنار هم دیده شده است.

صالح حردانی و سید ابوالفضل جلالی، مدافعان راست و چپ استقلال نیز که در هفته‌های پایانی حضور ثابت در ترکیب تیم قهرمان لیگ برتر داشتند و در فهرست تیم ملی قرار گرفتند، دو نفره‌ی دیگری هستند که در اتوبوس تیم ملی مدام کنار هم دیده می‌شوند و این ارتباط نزدیک از باشگاه تا تیم ملی را حفظ کرده‌اند.

جدا از آنها، بازیکنان فعلی یا سابق استقلال و پرسپولیس هم در تمرین یا بیرون از محل زمین چمن بیشتر با یکدیگر عکس یادگاری می‌گیرند و با هم گپ و گفت دارند.

اما نکته جالب دیگر در حاشیه تمرینات تیم ملی، این است که بازیکنان به‌ویژه جوان‌ترها و تازه واردها بیشتر دوست دارند در تصاویرشان، یکی از ستاره‌ها مثل علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون حضور داشته باشند و اگر در تصاویر جمعی تیم ملی دقت کنیم، حداقل یکی از آنها را می‌بینیم.

https://www.varzesh3.com/news/1828625/