به گزارش “ورزش سه”، به پایان فصل نزدیک می‌شویم و به‌زودی کیلیان امباپه تصمیم نهایی خود برای فصل بعد را اعلام خواهد کرد. او یا به رئال خواهد پیوست یا در چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای قراردادش با پی‌اس‌جی را تمدید می‌کند. امباپه تابستان گذشته قصد ترک پی‌اس‌جی را داشت و این قضیه را نیز در ابتدای جولای ۲۰۲۱ به اطلاع باشگاه رساند تا برای جذب جانشین او زمان کافی در اختیار داشته باشند ولی پی‌اس‌جی با درخواست او مخالفت کرد و هر دو پیشنهاد ۱۸۰ و ۲۰۰ میلیون یورویی رئال را نیز بی پاسخ گذاشت. امباپه ماندنی شد ولی پیشنهادات تمدید بعدی باشگاه را نیز رد کرد تا به فاصله سه هفته به اتمام فصل، آینده‌اش مبهم‌تر از همیشه باشد.

 

امروز “اورا ایتو”، هنرمند و طراح معروف فرانسوی که از دوستان امباپه است، تصویری در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که بسیار جالب توجه بود و نشانه‌هایی در خود از آینده احتمالی امباپه داشت. تصویر قطعا در منزل امباپه ثبت شده و در آن جوایز شخصی ستاره فرانسوی از جمله جایزه کوپا ۲۰۱۸ فرانس فوتبال، همراه با مجلات و روزنامه‌هایی که اخباری در مورد امباپه منتشر کرده‌اند؛ دیده می‌شوند. نکته جالب اما جعبه‌های داخل تصویر است که نشان می‌دهند امباپه برای یک جا‌به‌جایی خود را آماده می‌کند. عبارت “Shurgard Self-Storage” روی جعبه‌ها نیز متعلق به یک شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل در پاریس است تا مشخص شود امباپه به‌زودی خانه فعلی خود را ترک خواهد کرد.

 

در اسپانیا این تصویر را نشانه‌ای دیگر از جدایی قریب الوقوع امباپه از پی‌اس‌جی و انتقالش به رئال تعبیر کرده‌اند. در یکی دو ماه اخیر اخباری در مورد تلاش مادر امباپه برای خرید یک خانه در مادرید نیز منتشر شده بود. آخرین بازی پی‌اس‌جی در لیگ فرانسه ۱۸ روز بعد برابر متز خواهد بود ولی به نظر می‌رسد امباپه زودتر تصمیم نهایی خود را فاش خواهد کرد.

اخیرا مارکا گزارشی در این‌رابطه منتشر کرد که بر این اساس، باشگاه مادریدی از قبل با امباپه به توافق نهایی رسیده ولی ستاره فرانسوی قصد ندارد تا پایان فصل و با وجود قطعی شدن قهرمانی تیمش، جدایی خود را اعلام کند.

 

 

در همین راستا ساعاتی پیش رامون آلوارز دی مون، خبرنگار مارکا نیز درباره وضعیت کیلیان امباپه ادعایی جدید را مطرح کرد. بر این اساس ستاره فرانسوی به‌زودی شخصاً تصمیم خود برای انتقال به رئال مادرید را اعلام خواهد کرد. این تصمیم گرفته شده و همه چیز قطعی است. کیلیان امباپه می‌خواهد این تصمیم را خودش اعلام کند، به همین دلیل رئال مادرید در مورد او صحبتی نکرده است، آنها به این بازیکن احترام می‌گذارند. کیلیان امباپه و همراهانش در حال بررسی بهترین راه برای اعلام عمومی جدایی او هستند. کیلیان می‌خواهد پس از ترک پاری‌سن ژرمن وجهه خوب‌ خود در این باشگاه را حفظ کند. امباپه برای پاری‌سن ژرمن احترام زیادی قائل است و می‌خواهد همه چیز با رئال مادرید به بهترین شکل ممکن نهایی شود.

https://www.varzesh3.com/news/1822546/