به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس فصل گذشته عملکرد خوبی را به نمایش نگذاشت و علاوه بر قطع روند قهرمانی‌های متوالی‌اش در سری  A، در لیگ قهرمانان نیز توسط پورتو حذف شد.

رونالدو که همیشه بازیکنی بلندپرواز و جاه طلب بوده از نتایج ضعیف این تیم ناراضی بود و ظاهرا این نارضایتی را به صورت علنی در رختکن مطرح می‌کرد.

مستند «همه یا هیچ» آمازون پرایم با انتشار تصاویری از رختکن یوونتوس در بین دو نیمه دیدار برابر پورتو در لیگ قهرمانان از درگیری رونالدو با خوان کوادرادو خبر داده است.

پورتو با یک گل در ورزشگاه خانگی یوونتوس از این تیم جلو بود و این یعنی آنها در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۱-۳ از حریف پیش بودند. رونالدو چنان از این موضوع عصبانی بود که نتوانست ناراحتی خود را بین دو نیمه پنهان کند.

مکالمه صورت گرفته بین رونالدو و این بازیکن کلمبیایی را در زیر می‌خوانیم.

رونالدو: ما باید بیشتر تلاش کنیم. عجب وضعیتی! ما اصلا بازی نمی‌کنیم! هیچی!

کوادرادو: نگران نباش.

رونالدو: ما افتضاح بازی کردیم، همیشه!

کوادرادو: تو باید برای بقیه الگو باشی.

رونالدو: این اتفاق شامل من هم هست. ما باید واقعیت رو به هم بگیم. ما افتضاح بازی کردیم. این بازی لیگ قهرمانان است و ما باید شخصیت داشته باشیم.

پس از رسیدن به این نقطه بود که آندره‌آ پیرلو، سرمربی وقت یوونتوس، سعی کرده در بحث این دو بازیکن دخالت کرده و شرایط را آرام کند.

این ستاره سابق یووه به بازیکنانش گفت:« بس است، تمامش کنید. کریس و خوان، بس کنید. ما باید آرام و صبور باشیم. ما باید با همین روحیه ادامه دهیم و نیازی به بحث و جدل نیست. ما باید شخصیت تیمی را داشته باشیم که می‌خواهد پیروز شود.»

یوونتوس در نهایت نتوانست از سد پورتو عبور کرده و از لیگ قهرمانان حذف شد و رونالدو نیز در انتهای فصل از این تیم جدا شد تا بار دیگر پیراهن منچستریونایتد را به تن کند.

https://www.varzesh3.com/news/1794402