به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید در حال انعقاد قراردادی تجاری به ارزش ۴۰۰ میلیون یورو است. آن ها به همراه Legends، شریک تجاری خود به دنبال راه‌اندازی یک سرمایه گذاری مشترک و جدید هستند؛ اتفاقی که می تواند به پر افتخار ترین تیم اروپا در راه درآمدزایی از طرق غیر ورزشی کمک کند.

 

باشگاه لالیگایی به توافقاتش با لیورپول، سن آنتونیو اسپرز، UFC، ویمبلدون و بازی های المپیک و پارالمپیک لس آنجلس ۲۰۲۸ راه جدیدی را برای درآمدزایی آغاز کرده و به نظر می رسد که باشگاه حساب ویژه ای روی روابط خود با مشاوران آمریکایی باز کرده است.

 

 

همکاری رئال مادرید با Legends از سال ۲۰۱۸ آغاز شد؛ جایی که آنها مشاوره های خود را به باشگاه مادریدی در راه بازسازی برنابئو ارائه دادند. اما امسال به نظر می رسد که عصر جدیدی در همکاری این شرکت و رئال مادرید آغاز خواهد شد.

 

هدف باشگاه به ریاست فلورنتینو پرز این است که برنابئو ۳۶۵ روز در سال مولد تجارت باشد. بنابراین، زمانی که فوتبال وجود ندارد، این مکان می تواند تصویر خود را از یک مکان ورزشی به فضایی برای برگزاری کنسرت ها یا نمایشگاه ها و کنگره ها در کنار سایر امکانات تبدیل کند. همچنین پیش بینی می شود که رئال مادرید از این راه سالانه ۱۰۰ میلیون یورو درآمدزایی داشته باشد.

 

 

 

 

مادرید ۸۰۰ میلیون یورو گردش مالی برای امسال در نظر گرفته است که با توجه به بازگشایی ورزشگاه، رشد تجاری تا ۶۹۵٫۵ میلیون یورو برآورد شده است.  علاوه بر این، تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون برای نقل و انتقالات تضمین شده و هزینه های دیگر نیز به طور کامل تامین شده است.

 

رئال مادرید در گزارش سالانه ۲۰۲۰-۲۰۲۱ خود، یک بار دیگر توانست سود خالص داشته باشد و حتی آن را افزایش داد؛ کاری که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی در انجام آن عاجز بودند. در واقع آنها یکی از معدود باشگاه‌های بزرگ اروپا محسوب می شدند که در شرایط وخیم اقتصادی متحمل ضرر خاصی نشدند.

 

 

 

 

 

https://www.varzesh3.com/news/1792692