به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی ایران بعد از برتری مقابل لبنان اکنون برای دستیابی به امتیاز شانزدهم در مسیر انتخابی جام جهانی برابر سوریه قرار خواهد گرفت. شاگردان دراگان اسکوچیچ در بازی رفت موفق شدند این تیم را شکست دهند و اکنون در اولین بازی دور برگشت امیدوار به تکرار نتیجه مقابل این حریف هستند.

 

دراگان اسکوچیچ که تا اینجای رقابت‌‎های انتخابی موفق شده سیزده امتیاز به همراه تیمش کسب کند و امید اول صعود از این مرحله به جام جهانی محسوب می‌شود، ترکیب تیمش برابر سوریه را با تغییر دروازه بان نسبت به ۵ بازی ابتدایی معرفی کرده است.

 

بازگشت احسان حاج صفی به ترکیب اصلی و با بازوبند کاپیتانی دیگر تغییر در نظر گرفته شده برای این بازی محسوب می‌شود. در قلب دفاعی ایران شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان همانند دیدارهای قبلی به میدان خواهند رفت. در سمت راست دفاعی نیز صادق محرمی در ترکیب حاضر شده و این وظیفه در سمت چپ به امید نورافکن سپرده شده است.

احمد نوراللهی و سعید عزت اللهی نیز به عنوان هافبک دفاعی برای تیم ملی به میدان خواهند رفت و حاج صفی وینگر چپ تیم ملی در این بازی خواهد بود که جلوتر از خود وحید امیری و سردار آزمون را به عنوان مهاجم خواهد دید. علی قلی زاده نیز در سمت راست به عنوان وینگر به کار گرفته شده و باید دید در همکاری با صادق محرمی و احمد نوراللهی قادر خواهند بود بازیسازی لازم را برای شکل گیری حملات ایران ترتیب دهند یا خیر.

 

علیرضا جهانبخش به دلیل محرومیت در این بازی غایب است و از روی سکوها تماشاگر تلاش هم تیمی های خود برای دستیابی به برد مقابل سوریه در این جدال سخت خواهد بود. ضمن اینکه دراگان اسکوچیچ نیز بعد از اتفاقات دقایق پایانی مقابل لبنان با کارت قرمز داور مواجه شده بود و در این بازی روی نیمکت تیم ملی را همراهی نخواهد کرد.

 

 

ترکیب تیم ملی برابر سوریه:

امیر عابدزاده
صادق محرمی
احسان حاج صفی
شجاع خلیل‌زاده
سعید عزت‌الهی
امید نورافکن
احمد نورالهی
وحید امیری
محمدحسین کنعانی‌زادگان
علی قلی‌زاده
سردار آزمون

 

 

 

 

https://www.varzesh3.com/news/1792416/