به گزارش “ورزش سه”، کیلیان امباپه که در جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم ملی فرانسه قهرمان جهان شد همچنان به پیشرفت و عملکرد فوق العاده خود در فوتبال ادامه می‌دهد. ستاره فرانسوی که آخرین فصل حضور خود در پاری‌سن‌ژرمن را پشت سر می گذارد و گفته می شود که تمایلی برای تمدید قرارداد با این تیم ندارد، در ۱۳۶ بازی برای PSG آمار فوق‌العاده ۱۷۸ گل زده را به ثبت رسانده است.

 

 

اما پاری‌سن‌ژرمن روز گذشته از سری مسابقات هفته هفتم لیگ یک فرانسه مقابل متز قرار گرفت و موفق شد با دو گلی که اشرف حکیمی به ثمر رساند حریف خود را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد. گل پیروزی بخش پاری سن ژرمن در لحظات پایانی بازی به ثمر رسید.

 

 

 

 

 

 

پی اس جی برابر متز با تساوی متوقف شده بود که اشرف حکیمی دقیقه ۹۳ و روی پاس نیمار توانست ورق را برگرداند. اشرف که او را برخی بهترین مدافع هافبک راست دنیا می دانند، توپ را گرفت و با کمی پیشروی ضربه پای چپ دقیقی به توپ زد و گل پیروزی بخش پاریسی ها نیز به این شکل به ثمر رسید.

 

 

 

 

 

حلقه شادی بازیکنان پی اس جی تشکیل شده بود و حتی کیلور ناواس هم خود را به این جمع رساند که اتفاق عجیبی رخ داد. الکساندر اوکیدجا گلر متز با چهره ای عصبانی و در حالی که مشخص بود به کیلیان امباپه معترض است، خود را به حلقه شادی پی اس جی رساند و با آنها تنش لفظی پیدا کرد. واکنش نیمار، امباپه و دیگر بازیکنان پی اس جی منفی بود و نیمار قبل از اینکه اوکیدجا به امباپه برسد، او ار هل داده و به زمین می اندازد. حرکتی که برایش یک کارت زرد نیز به همراه داشت.

پس از این صحنه دسته ای از هواداران متز نیز قصد ورود به زمین را داشتند که با دخاات نیروهای امنیتی حاضر در ورزشگاه قضیه ختم به خیر شد.

 

 

 

 

دلیل همه این تنش ها به خوشحالی کیلیان امباپه مربوط می شد، چراکه او با حرکات خود دست به تمسخر دروازه بان حریف زد و با رفتن به بالای سر او پس از ثبت گل اشرف، اقدام به کری خواندن و تحریک گلر کرد. حرکتی که اصلا به مذاق دروازه بان متز خوش نیامد و تا در ادامه به درگیری و تنش ختم شود.

 

 

 

 

در نشست خبری پس از بازی مربی متز نیز به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت:« اگر کیلیان امباپه می‌خواهد او را بیشتر دوست داشته باشند باید رفتار بهتری از خود نشان دهد. من عاشق این بازیکن هستم چراکه او بسیار قوی است اما در صورتی که تواضع بیشتری از خود نشان بدهد برایش بهتر خواهد بود.»

 

 

 

 

https://www.varzesh3.com/news/1781552