به گزارش “ورزش سه”، در دیدار شب گذشته ایتالیا و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ که به پیروزی ۲-۱ آتزوری منجر شد، کوین دی بروین، ستاره بلژیک، از راه دور یک ضربه بسیار محکم و پرقدرت روانه دروازه ایتالیا کرد که مقابله با آن از خود گذشتگی و شجاعت خاصی را می طلبید.

اما جورجو کیه‌لینی، کاپیتان ایتالیا، با آن عشق پایان ناپذیرش به پیراهن آتزوری و تعصبش در دفاع از دروازه، با ضربه سر توپ را به کرنر فرستاد.

و بلافاصله دوربین ها کیه لینی را نشان دادند که پس از این حرکت شجاعانه، در حالی که به سمت دی بروین لبخند می زد، خوش و بشی هم با او و بازیکنان اطرافش که در ابتدا با نگرانی به سمت کاپیتان خود دویده بودند انجام داد. لبخند گل و گشاد کیه‌لینی در این صحنه حتی خود دی بروین را هم به خنده انداخت.

این حرکت کیه‌لینی در شبکه های اجتماعی نیز با استقبال فراوانی رو به رو شده است و هواداران از اینکه او خودش را فدای تیم کرده و یک ضربه خیلی سخت را به خاطر دفاع از دروازه دریافت کرده بسیار خشنود بودند.

“کیه‌لینی خیلی خوب مزه ضربه کوین دی بروین را چشید”

“کیه‌لینی ضربه از راه دور دی بروین را صاف روی سرش دریافت کرد و بلافاصله شروع کرد به لبخند زدن. او یک هیولا است!”

“ضربه قدرتمند کوین دی بروین به سمت دروازه.

هیچکس:

کیه لینی:”

“کیه‌لینی عجب هیولایی است. بسیاری از مدافعان سر خود را در مقابل ضربات دی بروین قرار نمی دهند و اگر هم این کار را بکنند معمولا مجبور می شوند به زمین بنشینند و برای ادامه بازی یک دقیقه ای وقت می خواهند. این ایتالیایی اما داشت لبخند می زد.”

“برخورد بین کیه‌لینی و دی بروین را دوست داشتم. دست انداختن و حفظ احترام.”

“چطور ضربه دی بروین کیه‌لینی را بیهوش نکرد؟”

شور و هیجانی که کیه‌لینی هر بار پیش از ابتدای بازی و هنگام خواندن سرود ملی ایتالیا نیز از خود به نمایش می گذارد، بارها در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

به نظر می رسد که این مدافع باتجربه ایتالیا از خمیره متفاوتی ساخته شده و به جای خون در رگ هایش تعصب و شور جاری است.

“کیه‌لینی در ابتدای سرود ملی. عاشق این دیوانه‌ام.”

https://www.varzesh3.com/news/1765551