به گزارش “ورزش سه”، با نزدیک شدن به فصل تابستان اخبار و شایعات در مورد آینده ارلینگ هالند رو به افزایش است. امروز رادیو کاتالونیا چهار شرط عجیب و سنگین این بازیکن برای انتقال به نوکمپ را فاش کرده است. مینو رایولا، مدیر برنامه جنجالی و ایتالیایی در مذاکره با سران باشگاه بارسلونا مدعی شد او و همچنین پدر ارلینگ هالند، باید هر کدام ۲۰ میلیون یورو به عنوان دستمزد برای این انتقال دریافت کنند.

مینو رایولا در سال های اخیر به دریافت دستمزدهای هنگفت هنگام عقد قرارداد برای موکلان خود عادت داشته و این رقم چندان برای او عجیب نیست. اما در این میان پدر ارلینگ هالند نیز رقم هنگفت ۲۰ میلیون یورو درخواست کرده است. اما خود این ستاره نروژی نیز درخواست عجیبی در مورد دستمزد خود داشته است.

رادیو کاتالونیا مدعی شد ارلینگ هالند خواهان دریافت ۳۰ میلیون یورو حقوق در هر فصل به صورت خالص و بعد از کسر مالیات شده و اگر بارسلونا این رقم را قبول بکند، این بازیکن تبدیل به یکی از گران قیمت ترین بازیکنان جهان خواهد شد، مبلغی که امروز در صورت عدم کاهش حقوق و دستمزد بازیکنان تیم اصلی، برای بارسا قابل قبول نیست و بعید است آنها توان پرداخت چنین رقمی را داشته باشند.

اما درخواست بعدی ارلینگ هالند دیگر مالی نبوده است. این ستاره جوان و موکلانش خواهان ماندن لیونل مسی برای فصول آتی و تمدید قرارداد با این بازیکن ۳۳ ساله و آرژانتینی شده اند. ارلینگ هالند قصد دارد در تیمی بازی بکند که مدعی قهرمانی در جام های بزرگ باشد و حفظ لیونل مسی می تواند رسیدن به این هدف را تضمین بکند.

بدین ترتیب بارسلونا کار دشواری برای جذب ارلینگ هالند در تابستان امسال دارد و شاید مجبور باشد تا سال ۲۰۲۲ و پرداخت بند ۷۵ میلیون یورو آزادسازی این بازیکن صبر بکند. این در حالیست که در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال عدم ادامه تلاش بارسلونا برای خرید ارلینگ هالند و روی آوردن به گزینه هایی چون روملو لوکاکو یا هری کین مطرح شده است.

https://www.varzesh3.com/news/1747057