اصرار دوباره چلسى براى به خدمت گرفتن پیر امریک اوبامیانگ

varzeshihacp
varzeshihacp
4 Min Read

چلسی پس از اتفاقی که در بارسلونا رخ داد به “چراغ سبز” پیر امریک اوبامیانگ نزدیک شد

طبق گزارش ها، تاد بوهلی، مالک جدید چلسی دوباره با خوان لاپورتا ملاقات خواهد کرد تا مذاکرات برای پیر امریک اوبامیانگ را تسریع بخشد.

چلسی تسلیم نمی شود و در این پنجره نقل و انتقالات تلاش خواهد کرد تا پیر امریک اوبامیانگ را به خدمت بگیرد. این بازیکن گابنی در ترکیب بارسلونا جای دارد، اما هیئت مدیره انتقال او را برای بهبود وضعیت مالی خود رد نمی کند.

چلسی در ماموریت خود برای به خدمت گرفتن پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم سابق آرسنال، پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، با موانعی مواجه است. این بازیکن ۳۳ ساله به شدت با جدایی از بارسلونا در میان خروج تیمو ورنر از استمفوردبریج و مشکلات مالی غول های اسپانیایی مورد توجه قرار گرفته است.

در همین حال، باشگاه بارسلونا حاضر است حدود ۲۵ میلیون یورو برای فروش مهاجم ۳۳ ساله خود بپذیرد که به صورت رایگان از آرسنال آمده و می تواند پول خوبی برای باشگاه کاتالانی باشد.

 

توخل در پاسخ به گمانه زنی های نقل و انتقالات چلسی، اوبامیانگ را «بازیکن من» می خواند

 

پیر امریک اوبامیانگ

توماس توخل گفته است که “هیچ وقت مشکلی” با پیر امریک اوبامیانگ نداشته و اصرار دارد که “پیوند نزدیک” با این مهاجم را حفظ کند.

 

توماس توخل، سرمربی آبی ها، با توجه به جدایی اخیر تیمو ورنر و روملو لوکاکو که چند هفته پیش به لایپزیگ و اینترمیلان رفتند، می خواهد روی مهاجم جديد حساب کند. لازم به یادآوری است که سرمربی آلمانی پیش از این او را در بروسیا دورتموند داشت.

 

به نظر می رسد بازیکن ملی پوش گابنی اولین گزینه توماس توخل برای تقویت خط حمله آبی ها باشد که در شرف از دست دادن یکی از اعضای اصلی خود هستند. اين بازيكن در ٩۵ بازی زیر نظر سرمربی آلمانی در دوران حضورشان در دورتموند ۷۹ گل به ثمر رساند و می تواند پاسخی به کمبود گزینه های گلزنی چلسی در این فصل باشد.

 

گزارشی در روز جمعه ادعا کرد که توخل روی اوباميانگ «اصرار» دارد و «بوهلی» را تحت فشار قرار می‌دهد تا با بارسلونا معامله کند.

 

در این گزارش توضیح داده شده است که ژاوی، سرمربی بارسا، مهاجم را «غیرقابل انتقال» می‌بیند و «انتقال احتمالی اوبامیانگ را وتو می‌کند»، اگرچه اختلافات مالی باشگاه ممکن است گزینه‌ای جز رها کردن او نداشته باشد. چلسی علیرغم موضع ژاوی به شرط بندی روی مهاجم سابق آرسنال ادامه می دهد و آنها “شروع به طراحی برنامه ای برای جذب او کرده اند”.

 

 

توخل برای خنثی کردن شایعات علاقه چلسی به کنفرانس مطبوعاتی خود در روز جمعه، کار چندانی انجام نداد و اصرار داشت که ازهمکاری با اوبامیانگ خوشحال بود.

 

توخل در پاسخ به سوالی درباره قرارداد احتمالی این مهاجم گفت: “از کار کردن با او بسیار لذت بردم، لذت بخش بود. من هیچ وقت مشکلی نداشتم.

“بعضی بازیکنان بازیکنان شما می مانند، زیرا شما بسیار نزدیک هستید. اوباميانگ هم یکی از این بازیکنان است. حتی زمانی که ما با آرسنال بازی کردیم، و اين يك پيوند نزديك است.

 

 

باید ببینیم در چند هفته آینده چه اتفاقی می افتد، اما آنچه مسلم است این است که چلسی دوباره به بازار برای پير امريك اوبامیانگ بازگشته است. با این سناریو به نظر می رسد همه چیز نشان می دهد که آینده این ملی پوش آفریقایی در لیگ برتر خواهد بود.

 

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.