هفته اول لیگ‌ برتر شکست تراکتور 1 گل گهر سیرجان 2

varzeshihacp
varzeshihacp
4 Min Read

نگاهی به  دیدار تیم های تراکتور تبریز و گل گهر سیرجان در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال

در پایان هفته اول رقابت های لیگ‌ برتر شاهد تقابل قرمز پوش های تراکتور تبریز و آبی پوشان گل‌ گهر سیرجان بودیم. در این دیدار تیم گل گهر سیرجان با هدایت امیر قلعه نویی  ساعت ۲۰:۳۰ روز یکشنبه  میزبان تیم تراکتور تبریز به مربیگری قربان‌ بردیف بود. این بازی با نتیجه ۲-۱ شکست تیم تراکتور در مقابل شاگردان قلعه نویی را به دنبال داشت تا همانند فصل گذشته لیگ برتر، تاریخ برای این دو تیم تکرار شود.

لیگ‌ برتر

ترکیب دو تیم تراکتور و گل گهر 

تراکتور تبریز با  ترکیب محمدرضا اخباری، هادی محمدی، محمد آقاجان‌پور، آرش قادری، سجاد دانایی، سید ابوالفضل رزاق‌پور، صفا هادی، سعید واسعی، ریکاردو آلوز، گوستاوو، محمد عبا‌س‌زاده اولین  بازی خود را در فصل جدید لیگ برتر شروع کرد.

وتیم گل گهر با ترکیب محسن فروزان، شایان مصلح، مهران گلزاری، آرمین سهرابیان، مهدی تیکدری‌نژاد، علیرضا علیزاده، نوید عاشوری، محمد خدابنده‌لو، مرتضی تبریزی، کی روش استنلی و رضا کاری  شکاری به میدان رفت.

نیمه اول بازی

این بازی مانند سایر دیدارهای هفته نخست لیگ  برتر بدون حضور تماشاگران و هوادارن برگزار شد. در نیمه اول تیم گل گهر بازی تهاجمی را پیش رو گرفت و با حملات خود سعی در ایجاد موقعیت روی دروازه تیم حریف داشت و تیم تراکتور نیز به دنبال ضد حمله بود. اما تا دقیقه ۱۵ بازی هیچ کدام از تیم ها موفق به ایجاد موقعیت خاصی روی دروازه های هم نشدند.

در‌دقیقه ۱۸ بازی، رضا شکاری با پاس عمقی خود در خارج از‌محوطه‌ جریمه نوید عاشوری را صاحب توپ کرد تا این بازیکن با یک چرخش زیبا و شوت زمینی به گوشه سمت راست دروازه تراکتور، موفق به ثبت اولین گل این بازی‌ به نفع گل گهر سیرجان شود. بعد از دریافت گل در دقیقه ۲۴ ریکاردوو آلوز در سمت راست محوطه جریمه صاحب توپ شد اما نتوانست از این موقعیت استفاده کند و شوت او از بالای دروازه فروزان به بیرون رفت. تا  پایان نیمه اول بازی تیم تراکتور در ایجاد موقعیت روی دروازه گل گهر موفق عمل نکرد و شاگردان قلعه نویی با پیروزی در این نیمه راهی رختکن شدند.

 

نیمه دوم بازی

 

تیم گل گهر همانند نیمه اول بازی را تهاجمی شروع کردند و تنها چند دقیقه بعد از شروع نیمه دوم موفق شدند برای بار دوم دروازه تراکتور را باز کنند. در دقیقه ۵۱ رضا شکاری با پاس کاری زیبایی که با مرتضی تبریزی انجام داد وارد محوطه جریمه تراکتور شد و با شوتی دیدنی خود دروازه اخباری را باز کرد.
بعد از دریافت گل دوم شاهد بازی تهاجمی تیم تراکتور‌ شدیم، در دقیقه ۴۹ توانستند به یک‌ موقعیت دست یابند ولی با خروج به موقع محسن فروزان تراکتور ناکام در ثبت گل شد. حملات تهاجمی تراکتور برای رسیدن به گل ادامه داشت و در نهایت در دقیقه ۵۵ روی ضربه ایستگاهی ریکاردوو آلوز، محمد عباس زاده با ضربه سر توانست دروازه گل گهر را باز کند. تلاش های تیم تراکتور برای رسیدن به گل تساوی ادامه پیدا کرد و در دقیقه های ۵۸ و ۷۲ بازی توانستند  موقعیت گلزنی را به دست آورند ولی با واکنش های خوب و به موقع محسن فروزان در این امر ناکام ماندند. در دقیقه ۹۰ نیز ضربه کات دار آلووز با برخورد به گلزاری از کنار دروازه گل گهر راهی کرنر شد.

در پایان هفته نخست رقابت های لیگ برتری گل گهر سیرجان در رده سوم و تراکتور تبریز با این شکست در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

 

 

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.