شکست منچستریونایتد از جذب آدرین رابیو

varzeshihacp
varzeshihacp
4 Min Read

منچستریونایتد آدرین رابیو را از یوونتوس به خدمت نخواهد گرفت.

منچستر یونایتد ضربه دیگری را در بازار نقل و انتقالات متحمل شد. شیاطین سرخ به دنبال ناکامی در جذب فرنکی دی یونگ از بارسلونا به دنبال جذب آدرين رابیو از یوونتوس بودند. آدرین رابیو آماده نقل مکان به منچستر بود، اما پس از اینکه باشگاه تصمیم گرفت به دلیل خواسته های رابیو از مذاکرات خارج شود، مذاکرات شکست خورد.

گزارش ها حاکی از آن است که منچستریونایتد تصمیم گرفته است که آدرین رابیو هافبک یوونتوس را به خدمت نگیرد و اکنون روی اهداف دیگری تمرکز کرده است.

شیاطین سرخ سخت تلاش می کنند تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این ماه، سریعاً تیم خود را بهبود بخشند و اخیراً در تماس نزدیک با هافبک فرانسوی و اطرافیانش بوده و مشتاق جذب او بودند. منچستریونایتد با یوونتوس با قراردادی به ارزش حدود ۱۷ تا ۱۸ میلیون یورو به توافق رسید اما نتوانست شرایط شخصی را با آدرين رابیو به توافق برساند.

همانطور که فابریتزیو رومانو تاکید کرد، منچستریونایتد اکنون به یوونتوس اعلام کرده است که دیگر علاقه ای به جذب آدرین رابیو ندارد و در عوض روی اهداف دیگر تمرکز دارد.

 

علت شکست منچستر یونایتد از جذب آدرین رابیو

 

طبق گزارش منچستر ایونینگ نیوز، این هافبک، که ایجنتش مادرش ورونیک رابیو است، گفته می شود که درخواست دستمزد بالا کرده است. این قطعاً به عنوان یک خبر بد برای مربی اریک تن هاگ خواهد بود که هنوز جایگزینی برای نمانیا ماتیچ و پل پوگبا که تابستان امسال از این تیم کنار رفتند پیدا نکرده است.

 

 

هافبک فرانسوی ظاهراً خواهان قراردادی به ارزش ۸ تا ۱۰ میلیون یورو در هر فصل بود، چیزی که تیم اریک ده هاگ تمایلی به آن نداشت. علیرغم گفتگوهای متعدد، مصالحه حاصل نشد و باعث فروپاشی معامله شد.

 

ناکامی در بازگشت به خانه آدرین رابیو ممکن است شانس یوونتوس برای جذب لئاندرو پاردس از پاری سن ژرمن را محدود کند و ماسیمیلیانو آلگری را با گزینه های نسبتاً محدودی در تورین باقی بگذارد.

 

تلاش منچستریونایتد برای خرید آدرین رابیو، بازیکن یوونتوس،  به دلیل تقاضای دستمزد این هافبک متوقف شد و کاسمیرو از رئال مادرید به عنوان جایگزینی برای تقویت این بخش از تیم اریک ده هاگ مورد بررسی قرار گرفته است.

 

قرارداد این بازیکن ۳۰ ساله با مادرید تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد، بنابراین هزینه آن بسیار بیشتر از هزینه رابیوت خواهد بود. اینکه آیا می توان کاسمیرو را متقاعد کرد که قهرمان اروپا را برای تیمی در لیگ اروپا در این فصل ترک کند یا خیر، باید دید.

 

این بازیکن برزیلی که احتمالاً یک بازیکن پیشرفته تر از رابیو است، ۶۳  بازی ملی و ۵ گل بین المللی به ثمر رسانده است و قهرمان کوپا آمه ریکا در سال ۲۰۱۹  شده است. با رئال ، پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، سه قهرمانی لیگ اسپانیا، یک کوپا دل ری، دو یوفا را کسب کرده است. سوپرجام و سه جام باشگاه های جهان را در کارنامه خود دارد.

 

مویسس کایسدو نیز به عنوان یک جایگزین از سوی اردوی  برایتون پیشنهاد شده است، و یونایتد در حال  ارزیابی انتقال احتمالى اين بازيكن اکوادوری است.

 

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.