خداحافظی احساسی کاسمیرو با رئال مادرید

varzeshihacp
varzeshihacp
5 Min Read

حضور کاسمیرو درآخرین تمرین رئال مادرید برای خداحافظی با هم تیمی هایش

یک هفته پس از انتشار خبر اینکه منچستریونایتد به جذب کاسمیرو علاقه مند است، این بازیکن برزیلی رسما رئال مادرید را ترک کرد و با این باشگاه انگلیسی قرارداد امضا کرد.

شیاطین سرخ از ابتدای ماه اوت به آرامی اما مطمئناً حرکت خود را آغاز کردند.

در آن زمان بود که یونایتد فهمید کاسمیرو آماده انتقال است، درست زمانی که او احساس می کرد دوران حضورش در لوس بلانکوس رو به پایان است. بدون شک قرارداد جدید کاسمیرو نیز در تصمیم گیری او نقش اساسی داشت.

این بازیکن برزیلی حدود دو برابر دستمزد فعلی خود را برای چهار فصل آینده با تیم منچستر یونایتد دریافت خواهد کرد، در حالی که قرارداد او با رئال مادرید در سال ۲۰۲۵ به پایان می رسد.

این جمعه در والدبباس صبح بسیار خاص و غم انگیزی بود، زیرا کاسمیرو در آخرین حضور خود در تمرین رئال مادرید با هم تیمی هایش خداحافظی کرد. این بازیکن برزیلی آخرین لحظات خود را در رئال مادرید سپری کرد و از کادرفنی و بازیکنان این باشگاه خداحافظی کرده است که بیشتر آنها پیش از این از طریق رسانه ها از این وضعیت مطلع شده بودند. او پس از دیدار با آنچلوتی، در جلسه ای که در آن مشخص شد در ساعات آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، با هم تیمی هایش گفتگو کرد. و خداحافظی او ناراحتی هم تیمی هایش را به دنبال داشت.

 

دوران حضور کاسمیرو در مادرید: ۱۸ عنوان قهرمانی و ۴۶٫۶ میلیون سود

 کاسمیرو

کاسمیرو از زمانی که در ژانویه ۲۰۱۳ به رئال مادرید پیوست تا در سن ۲۰ سالگی برای کاستیا بازی کند، یکی از ماورایی ترین بازیکنان در یکی از مهم ترین و موفق ترین دوره های تاریخ رئال مادرید بوده است. او در دوران حضور خود به عنوان بازیکن رئال مادرید، ۱۸ جام کسب کرده است: ۵ جام اروپا، ۳ جام باشگاه های جهان، ۳ سوپر جام یوفا، ۳ عنوان لالیگا، ۱ کوپا دل ری و ۳ سوپرکاپ اسپانیا. در سطح انفرادی، او به عنوان بهترین بازیکن فینال سوپر جام یوفا که چند روز پیش در هلسینکی به دست آمد، انتخاب شد و نامزد توپ طلای ۲۰۲۲ شده است.

با توجه به کارهایی که این هافبک در اسپانیا انجام داده است، آنها به او اجازه دادند که خودش در مورد آینده اش تصمیم بگیرد، به خصوص که رد کردن قرارداد پیشنهادی  منچستر یونایتد تقریبا غیرممکن بود.

رئال مادرید حدود ۶۰ میلیون یورو و ۱۰ متغیر بیشتر برای بازیکنی دریافت خواهد کرد که با ۶٫۵ میلیون قرارداد امضا شده و برای مدت کوتاهی برای کاستیا ظاهر شده است. او زمانی که به صورت قرضی به پورتو پیوست، ۶۰۰۰۰۰ یورو به ارمغان آورد و پس از آن که تیم پرتغالی از گزینه خرید او استفاده کرد،  با ۷٫۵ میلیون یورو دیگر به رئال مادرید بازگردانده شد.

به عبارت دیگر، کاسمیرو  ۱۳٫۴ میلیون یورو برای رئال مادرید هزینه داشته است، به این معنی که فروش او پس از کسب ۱۸ عنوان قهرمانی سود ۴۶٫۶ میلیون یورویی را به دنبال خواهد داشت.

 

گزینه جانشین کاسمیرو در رئال مادرید

گفته می شود رئال مادرید برونو گیمارش از نیوکاسل را به عنوان جانشینی برای کاسمیرو دنبال می کرد. این  باشگاه برای آوردن یک هافبک تدافعی با مسابقه ای با زمان روبرو است به طوری که کمتر از دو هفته دیگر مهلت دارد.

مادرید به گیمارش به عنوان جایگزینی بالقوه برای کاسمیرو نگاه می کرد معامله برای این بازیکن ۲۴ ساله به موفقیت نرسید زیرا این هافبک در ترکیب اصلی نیوکاسل قرار دارد و این باشگاه صراحتا اعلام کرد که قصد فروش این بازیکن را ندارد.

یکی دیگر از گزینه های مدنظر رئالی ها پیر امیل هویبرگ هافبک دانمارکی تیم تاتنهام می باشد. این بازیکن سابقه بازی برای تیم های شالکه، بایرن مونیخ و ساوتهمپتون را در کارنامه خود دارد و طبق اعلام سایت ترانسفر مارکت ۴۰ میلیون یورو ارزش گذاری شده است. این بازیکن تا تابستان سال ۲۰۲۵ با تاتنهام قرارداد دارد و مشخص نیست که  این باشگاه انگلیسی حاضر به فروش او خواهد شد یا نه.

 

 

 

 

 

 

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.