جاستین کلایورت با فولام موافق است – دور بعدی مذاکرات با آ اس رم

Varzeshiha
Varzeshiha
3 Min Read

باید جایگزین سلیمان مجروح شود

در سال ۲۰۱۸، جاستین کلایورت از آژاکس آمستردام به عنوان یک استعداد امیدوار کننده با مبلغ ۱۷٫۲۵ میلیون یورو به آ اس رم رفت. با این حال، وینگر نتوانست خود را با جالوروسی نشان دهد. دو قرض به RB لایپزیگ و OGC Nice دنبال شد. اکنون زمان خداحافظی دوباره با پایتخت ایتالیا – با اف سی فولام فرا رسیده است.
شایعه

جاستین کلایورت

جی. کلایورت

آ اس رم
جناح چپی
آ اس رم
آ اس رم

۵۲%


فولام اف سی
فولام اف سی
سری A لیگ برتر


چگونه کارشناس نقل و انتقالات فابریزیو رومانو گزارش شده، این بازیکن ۲۳ ساله بر سر شرایط شخصی با “کلبه‌ها” به توافق رسیده و گفته می‌شود که می‌خواهد در اسرع وقت به لیگ برتر صعود کند. توافق بین باشگاه ها هنوز در انتظار است. دور جدید مذاکرات برای پنجشنبه برنامه ریزی شده است.

شکل انتقال قابل بحث است. بر اساس گزارش ها، هم وام شامل تعهد به خرید در صورت سقوط و هم تعهد قطعی فوری امکان پذیر است. گفته می شود که این ملی پوش دو بار هلندی یکی از اهداف اصلی مارکو سیلوا سرمربی تیم است که پس از مصدومیت شدید زانو در تمرینات، مانور سولومون، ۲۳ ساله، علاقه مند به جذب یک وینگر جدید است. فولام در تابستان امسال ۵۶٫۴ میلیون یورو برای خریدهای جدید خرج کرده است، از جمله کوین امبابو (۲۷) از وولفسبورگ و برند لنو (۳۰) دروازه بان آرسنال.

هزینه نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۲: BVB 14، پیشروی وولوز

۱۶ رئال مادرید – هزینه: ۸۰ میلیون یورو

&کپی 🀄 تصاویر تصویری

به نمای کلی انتقال
(گالری از ۱۸ اوت ۲۰۲۲)

کلایورت که اخیراً شایعاتی مبنی بر ارتباطش با اسپورتینگ و بنفیکا منتشر شده است، از زمان انتقالش ۶۸ بازی انجام داده است – رم در تاریخ باشگاه خود فقط برای دو بازیکن زیر ۲۰ سال پول بیشتری خرج کرده است – که او مستقیماً در ۱۹ گل نقش داشته است. وینگر چپ در آخرین دوره قرضی خود در نیس نتیجه مشابهی داشت، جایی که او در ۱۳ گل – البته در ۳۱ بازی – دست داشت. در نتیجه، او توانست ارزش بازار خود را اندکی بهبود بخشد و از ۱۴ به ۱۵ میلیون یورو تجدید ارزیابی شد.

به صفحه اصلی

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.