تاتنهام ترکیب مقابل ولوز را پیش بینی کرد

Varzeshiha
Varzeshiha
4 Min Read

[ad_1]

تاتنهام هاتسپر در ناهار روز شنبه به ولورهمپتون واندررز در بخش شمال لندن خود پذیرایی می کند.

فوریه گذشته، این بازیکنان ولوز بودند که پس از کسب پیروزی 2-0 در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور، “رویای بزرگ” داشتند. شش ماه بعد از سرپرستی پر پیچ و خم آنتونیو کونته، اسپرزها بعداً ستاره ها را مورد توجه قرار دادند.

در اینجا XI Conte ممکن است برای گرفتن انتقام این آخر هفته ارسال شود.

هری کین

آخرین باری که هری کین لیگ برتر را شروع نکرد، اوت گذشته مقابل وولوز بود / رابین جونز / گتی ایماژ

جی کی: هوگو لوریس – کاپیتان اسپرز هنوز نتوانسته در این فصل از بازی خارج شود، اما فصل گذشته 16 کلین شیت در لیگ برتر را حفظ کرد.

CB: کریستین رومرو – رابرت هوث به دلیل کشیدن موهای مروان فلینی در سال 2016 به‌عنوان عطف به تعلیق درآمد، اما وجود یک VAR غیرفعال، رومرو را پس از اینکه یک مشت از قفل‌های مارک کوکورلا در آخر هفته گرفت، از این مجازات در امان نگه داشت.

CB: اریک دایر – ولوز قبلاً از شش بازیکن پرتغالی در این فصل استفاده کرده است (و در حال خرید یک بازیکن دیگر هستند) اما دایر پس از ورود به آکادمی اسپورتینگ سی پی قادر به درک مکالمات آنها به زبان مادری خود خواهد بود.

سی بی: بن دیویس – ملی پوش ولزی در 4 بازی اخیر خود در لیگ برتر مقابل ولوز بدون برد بوده و 3 شکست را تجربه کرده است.

RWB: امرسون رویال – سرمربی تاتنهام که امرسون را در سال 2021 به شمال لندن آورد، نونو اسپریتو سانتو، ظاهراً در زمان هدایت ولوز، شانس جذب این بازیکن برزیلی را رد کرد.

CM: ایو بیسوما – پس از اینکه در پایان فصل پیش فصل باعث شد بیسوما مستقیماً وارد ترکیب اصلی تاتنهام نشود، کونته ممکن است از جذب 25 میلیون پوندی خود استفاده کند.

CM: رودریگو بنتانکور – هافبک سابق یوونتوس فصل گذشته اولین بازی خود در لیگ برتر را با شکست خانگی مقابل ولوز انجام داد.

LWB: رایان سسنیون – در سکانسی که در پایان دوره قبلی شروع شد، سسنیون 8 بازی آخر تاتنهام در لیگ برتر را آغاز کرده است – طولانی ترین دوره او از زمان پیوستن به اسپرز در سال 2019.

RW: Dejan Kulusevski – شاید «تغییرات» آهنگ مورد علاقه کولوسفسکی در TuPac باشد، اما شواهد کمی وجود دارد که نشان دهد کونته در این آخر هفته تغییراتی را در مورد سوئد لغزنده اعمال خواهد کرد.

ST: هری کین – دومین گلزن برتر تاریخ تاتنهام، با تعقیب جیمی گریوز با گلزنی 266، یک گل از رساندن تعداد گل های باشگاهی خود به 250 کمتر است.

LW: سون هیونگ مین – گرگ ها تیمی در لیگ برتر هستند که پسر اغلب بدون گلزنی مقابلش بازی کرده است (هفت بازی بدون گل).

[ad_2]

Source link

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.