اینتر میامی و خایرو کوینتروس متقابلا راه خود را از هم جدا کردند

Varzeshiha
Varzeshiha
2 Min Read

 

اینتر میامی به طور متقابل راه خود را با مدافع خایرو کوینتروس جدا کرد و قرارداد او بلافاصله فسخ شد.

این ملی پوش بولیوی در ابتدا از غول لالیگا والنسیا قبل از فصل توسعه 2020 با هرونز قرارداد امضا کرد و سپس دو سال را به صورت قرضی در باشگاه بولیوار در کشورش سپری کرد.

Yael Averbuch West میزبان کسی جز Christian Fuchs برای آخرین قسمت بود فوتبال آمریکاییانا. کاپیتان شارلوت اف سی بینشی در مورد ایجاد جدیدترین تیم توسعه دهنده لیگ برتر فوتبال و آوردن فرهنگ اروپایی به تیم آمریکایی ارائه کرد.

کوینتروس برای فصل 2022 MLS به فورت لادردیل بازگشت اما تنها 4 بازی انجام داد که 2 تای آنها شروع بود. آخرین بازی او برای اینترمیامی با فاجعه پایان یافت و کوئینتروس در یک شکست 2-0 خارج از خانه مقابل نیوانگلند رولوشن در اواخر آوریل دو کارت زرد دریافت کرد – تنها حضور او برای این باشگاه پس از آن یک حضور دیرهنگام در بازی 6-0 بود. بازی دوستانه مقابل اف سی بارسلونا

کریس هندرسون، مدیر ارشد فوتبال و مدیر ورزشی اینترمیامی در بیانیه مطبوعاتی باشگاه گفت: «ما می‌خواهیم از جایرو برای زمانی که به عنوان بازیکن اینترمیامی صرف کرد تشکر کنیم و برای او در گام بعدی حرفه‌اش آرزوی موفقیت کنیم.

کوینتروس با تیم فیل نویل در رده هفتم کنفرانس شرق و درست بالاتر از خط پلی آف، میامی را ترک می کند، اگرچه آنها یکی از چهار تیمی هستند که 33 امتیاز دارند.

دیدار بعدی روز شنبه در خانه با تورنتو اف سی است.

هم اکنون داستان سفر شارلوت اف سی به MLS را در فیلم The Making of Charlotte FC 90min، ارائه شده توسط DoorDash، در کانال های 90 دقیقه تماشا کنید. در کانال جدید یوتیوب ایالات متحده مشترک شوید.

 

Share this Article
Leave a comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.